שלט לכניסה לבית

שלט לכניסה לבית

כל בית צריך שלט כניסה לבית. זה לא רק עניין של אינפורמציה למי שמגיע אליכם בפעם הראשונה ומחפש את הדלת הנכונה לדפוק עליה, אלא בעיקר עניין של תחושה של בית, השלט שקובע רשמית שזהו הבית שלכם. תליית שלט כניסה לדלת הבית היא בדרך כלל לא פעולה שאנו מבצעים ככה בין כל עבודות הבית, אלא משימה מיוחדת שאותה אנו שומרים לחנוכת הבית, מה שהופך אותה למשימה רגשית ומשמעותית עבורנו, מעבר למטרה האינפורמטיבית שממלא שלט לכניסה לבית.

שלטים לכניסה לבית – איזה מתאים לכם?

ישנן דלתות שכאשר אנו מגיעים אליהן ועומדים לפניהן, אנחנו לא יכולים שלא להתפעל מההתאמה בין שלט לכניסה שתלוי עליהן ובין הסביבה כולה, לעיתים גם האנשים שאנחנו מכירים שממתינים לנו מאחורי הדלת. לעומתן, ישנן דלתות שכל הסיפור של שלט כניסה לדלת נראה כמו מטלה סיזיפית עבורן, השלט לא מתאים, אולי אפילו לא אסתטי, אבל לפחות הוא מספק את האינפורמציה הנדרשת. לפני שאתם מזמינים שלט כניסה לדירה, כדאי להכיר קצת את האפשרויות העומדות בפניכם, ובמיוחד כדאי לשבת ולחשוב ביניכם ובין עצמכם מהו השלט המתאים לכם ביותר. אם אתם מעדיפים את האווירה והסגנון המודרניים, אותיות עץ מצופות בגוון מתכתי בוהק עם עיטור מלכותי יכולות להתאים לכם יותר מכל שלט עץ כפרי, ואם אתם מעדיפים דווקא את הסגנון הכפרי, תוכלו להזמין אותיות עם הפונט המתאים, במרקם עצי ובגוון עצי קלאסי. ישנם המון סגנונות ועיצובים של שלטים כניסה לבית, ואת הבחירה שלכם תוכלו לעשות מתוך מבחר גדול העומד לרשותכם על המדף.

 

מה זאת אומרת אותיות? בלי שלט כניסה?

התשובה היא בהחלט כן. אחד מהעיצובים שהולכים ותופסים יותר ויותר פופולאריות היום עבור שלטים לדלת כניסה הוא עיצוב האותיות המוצמדות ישירות על דלת הכניסה. יש בפורמט הזה קסם מיוחד שבו יושבות האותיות ישירות על משטח הדלת, מקובעות למקומן ומקבעות את תחושת הבית, את המקום בו אנו גרים וחיים. נישת האותיות יכולה לשמש אתכם לעוד מגוון מטרות מלבד לצורך שלט כניסה לבית פרטי, כשאתם יכולים ליצור מהן גם שלט כניסה לחדר הילדים, לחדר השינה, לחדר האמבטיה ולכל חדר אחר בבית. תוכלו גם לבנות עיצובים טקסטואליים שונים ולתלות את האותיות על קירות הבית כאלמנט עיצובי מרענן ויוצא דופן. המילים "משפחה", "בית", "מטבח" למשל, הן הפופולאריות ביותר בשימוש באותיות כאלמנט עיצובי לקירות בתים מעוצבים, אבל האפשרויות הן כמובן נרחבות הרבה יותר – יש לכם 22 אותיות, תכתבו מה שאתם רוצים ואפשר גם באנגלית.

בחנות העיצובים לבית ולעסק, מילות מעוצבות, תוכלו להזמין כל סוג של שלט כניסה שעולה על דעתכם ועוד מגוון עיצובים שאולי לא חשבתם עליהם. תוכלו להזמין את העיצוב המתאים לכם מתוך שלל עיצובים מוכנים מראש ישירות מן המדף, ולבנות לעצמכם את השלט שלכם בעצמכם, באמצעות שילובים שונים של עיטורים, תצורות ואופציות מתוך התפריט העשיר של מילות מעוצבות. על העיצובים של מילות מעוצבות לשלטי כניסה תוכלו ללמוד עוד באתר האינטרנט שלנו וכן תוכלו ליצור איתנו קשר עוד היום בטלפון 052-7027206.

מאמרים אחרונים